Usługi antykorozyjne dla przemysłu

Oferujemy standardowe usługi antykorozyjne dla przemysłu, a także usługi specjalistyczne – takie jak malowanie konstrukcji wg normy NORSOK M501 czy konstrukcji przeznaczonych dla zastosować OFF-Shore. Realizujemy zlecenia napraw powłok malarskich oraz wykonujemy malowanie słupów energetycznych. 
Widząc potrzeby rynku, postanowiliśmy wdrożyć do naszej oferty prace antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych na budowie. Doświadczone mobilne ekipy wyposażone w specjalistyczny sprzęt i narzędzia, a także posiadające stosowne szkolenia i uprawnienia podejmą się wykonania najtrudniejszych zadań!
Informujemy, że nasza malarnia jest przystosowana do całorocznej produkcji, a wszystkie prace odbywające się w niej są stale monitorowane i archiwizowane. Dzięki własnemu ogrzewaniu i możliwości utrzymywania stałych oraz stabilnych warunków produkcji możemy zapewniać wykonanie usług antykorozyjnych przez cały rok. 

Malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych

Wykonujemy malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych zgodnie z obowiązującymi normami – wykorzystując do tego najnowsze technologie. Ponadto przeprowadzamy realizację usług zewnętrznych, takich jak śrutowanie i malowanie konstrukcji stalowych i stalowych ocynkowanych, a także:

  • renowację starych powłok;
  • malowanie dachów;
  • malowanie elewacji;
  • montaż konstrukcji stalowych;
  • montaż elewacji z płyt warstwowych;
  • malowanie mostów stalowych i betonowych;
  • izolacje pionowe i poziome;
  • konstrukcje betonowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi malowania ppoż konstrukcji stalowych, a także wszelkiego zabezpieczania, wzmacniania i regenerowania powłok

Malowanie przeszkodowe wysokich obiektów

Realizujemy malowanie przeszkodowe wysokich obiektów dla klientów z terenu całego kraju – zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. Usługa ta – nazywana także malowaniem ostrzegawczym – jest niezwykle istotna w celu utrzymania bezpieczeństwa lotniczego. 

Jeśli jest taka potrzeba – do procesu malowania wprowadzimy etap projektowy na podstawie aktualnych przepisów prawa. Możesz nam zlecić malowanie masztów, kominów czy innych obiektów wysokich. Wśród naszych usług znajdziesz także malowanie słupów wysokiego napięcia. Zapewniamy, że stosujemy trwałe i odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych farby wysokiej postrzegalności. 

Czynności związane z naprawą powłok malarskich

Firma An-Kor Antykorozja odpowiada za czynności związane z naprawą powłok malarskich, do których wykorzystuje najnowsze metody regeneracyjne. Naszym niepodważalnym celem jest wykonywanie zleceń w jak najwyższej jakości. Wiedza praktyczna i teoretyczna wraz z doświadczeniem naszego zespołu pozwala doradzić klientom najefektywniejsze rozwiązania. 
W naszej codziennej pracy stosujemy jedynie najlepsze materiały pochodzące od renomowanych producentów. Zapewniamy krótki czas mobilizacji, a w efekcie szybką realizację zleceń.